تماشای آنلاین شبکه‌های تلویزیونی جهان و مسابقات ورزشی

freehdtv-by-hoorsheed_comهمانطور که می‌دانید تماشای شبکه‌های تلویزیونی مستلزم سرعت مناسب اینترنت می‌باشد که بتواند به طور قابل قبولی شبکه‌ها را از اینترنت پخش کنید اما علاوه بر سرعت اینترنت ما نیاز به یک نرم افزاری داریم که این کار را برای ما به شکل ساده‌تر و به طور یکجا نمایش دهد. نرم افزاری که امروز برای شما معرفی خواهیم کرد OnlineTV است که کامپیو‌تر شما را به یک تلویزیون آنلاین تبدیل خواهد کرد. در این نرم افزار اکثر شبکه‌های سرتاسر جهان را هم بر حسب نام کشور و هم به صورت موضوعی دسته بندی کرده است. هر چند که در آن امکانات خاصی وجود ندارد ولی پخش مستقیم مسابقات ورزشی را می‌توان بهترین قسمت آن معرفی کرد.

نرم افزار OnlineTV مسابقات ورزشی را به شکل دسته بندی شده و بر حسب نوع ورزش تقسیم کرده و اگر مسابقه مورد نظر شما در‌‌ همان روز باشد چندین لینک کمکی را برای پخش در اختیار شما قرار می‌دهد که این لینک‌هایی که از پروتکل‌های مختلف دریافت می‌کنید سرعت و کیفیت‌های متفاوتی دارند.

پخش مستقیم مسابقات ورزشی

از قسمت ورزشی این نرم افزار که بگذریم متأسفانه لیست شبکه‌های ایران در این برنامه به طور کامل نیست مثلاً شبکه آموزش، آی فیلم و دیگر شبکه‌هایی که پخش اینترنتی دارند در این لیست وجود ندارد ولی در عوض در رابطه با شبکه‌های ایران جایگزین بهتری وجود دارد که افزونه Toolbar TV تقریباً می‌تواند این مشکل را حل کند.

» دانلود نرم افزار OnlineTV

تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۱
تاپیک: اینترنت

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب تماشای آنلاین شبکه‌های تلویزیونی جهان و مسابقات ورزشی

تاکنون 2 نظر ثبت شده است، شما هم در بحث شرکت کنید.

  1. برنامهای برای نصب کانالهای ماهواره بر روی pc هست؟

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>