تصویر پس زمینه بسیار زیبای ماه محرم

هر چند با اینکه دههٔ اول ماه محرم را سپری کردیم و یه کم پیام تسلیت گفتن دیر شده باشد ولی بابت اشکالاتی که در طی این مدت برای سایت بوجود آمد و وبسایت ما برای این مدت از دسترس خارج شده بود ناچاریم الآن فرا رسیدن این ماه، ماه جانبازی خون خدا را به همهٔ شما دوستان تسلیت بگیم.

به مناسبت این ماه عزیز برای شما دوستان تصویر پس زمینه‌ای بسیار زیبا آماده کرده‌ایم که می‌توانید در این ایام از آن استفاده کنید.

رنگبندی این تصویر زمینه سعی شده مناسب با ماه محرم باشد و از رنگ سیاه بخاطر افسردگی زیادی که داره استفاده نکردیم؛ در هر صورت امیدوارم که خوشتون بیاد.

در ضمن این تصویر زمینه به تم ویندوز هفت هم تبدیل شده که پیشنهاد می‌کنم اگر از ویندوز هفت استفاده می‌کنید، تم آن را دانلود نمایید. در غیر اینصورت بر اساس سایز متناسب با اندازهٔ مانیتور خود دانلود نمایید.

تصویر زمینه ماه محرم

» دانلود با سایز ۷۶۸×۱۳۶۶ [دانلود تم]
» دانلود با سایز ۱۰۲۴×۱۲۸۰ [دانلود تم]
» دانلود با سایز ۷۶۸×۱۰۲۴ [دانلود تم]

پانوشت: اگر دقت کنید ما تگ کپی رایت را در جایی از تصویر قرار داده‌ایم که به راحتی قابل ویرایش است در صورتی که می‌توانستیم در جایی از تصویر قرار دهیم که ویرایش آن به این سادگی‌ها نباشد. ما این کار را به حفظ زیبایی تصویر کردیم پس لطف کنید این تصویر را به نام خود و یا سایت خود تغییر ندهید که ما راضی نیستیم.

تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۱
تاپیک: ویندوز

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب تصویر پس زمینه بسیار زیبای ماه محرم

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>