همونطوری که می‌دونید برای آپلود در دراپ باکس یا باید از طریق سایت این کار رو کنید یا با استفاده از نرم افزار رسمی فایل‌های خودتون رو آپلود کنید یا از طریق ایمیل؛ ولی همه‌ی این راه‌هایی که دارید توسط خود شما انجام می‌شه.

dropbox-hoorsheed.com

شاید یه روز لازم باشه که یکی از دوستان‌تون فایلی رو برای شما بفرستد اگه شما ظرفیت ذخیره سازی فایل رو داشته می‌تونید سرویس دراپ باکس خود رو در اختیار او بگذارید که به طور مستقیم فایل رو در اکانت شما آپلود کنه که برای همیشه و با اطمینان کامل داشته باشید ولی چطوری؟!

‌سایت DBinbox یه سایت عالی که از سرویس دراپ باکس شما یه آپلودسنتر می‌سازه منتهی نه اینکه بتونید فایلی رو آپلود کنید و لینک رو به اشتراک بذارید بلکه فضایی رو با آدرس منحصر به فرد شما ایجاد کرده و توانایی آپلود فایل رو به اکانت دراپ باکس شما می‌دهد که هم خود شما بتونید خیلی سریع هر فایلی رو مدنظر دارید آپلود کنید و هم دوستی که می‌خواد برای شما فایلی رو بفرستد فقط کافیست این لینکی رو که در نوار آدرس مرورگرتون می‌بینید به آنها بدهید.

برای شروع ابتدا به سایت DBinbox برید و در کادر روبه‌رو نام کاربری اختصاصی خودتون رو تایپ کرده و بر روی دکمه Link With Your Dropbox کلیک کنید تا سایت رو به دراپ باکس متصل کنیم.

username

سپس با کلیک بر روی Allow به این برنامه تحت وب این اجازه رو بدید که پوشه‌ی dbinbox رو در پوشه‌ی Apps اکانت شما ایجاد کند. توجه داشته باشید که این سایت تنها بر روی فایل‌های درون پوشه‌ی dbinbox دسترسی داشته و به کل اکانت اجازه فعالیت ندارد.

Dbinbox-Folder

در اینجا می‌بینید با آدرس منحصر به فرد شما صفحه‌ی آپلودی ایجاد شده و می‌تونید خیلی راحت و سریع هم برای آپلودهای خود استفاده کنید و هم برای دوستان تون بدید تا فایل‌هایی رو که شما می‌خواهید آپلود کنند.

upload1

به غیر از آپلود، با دکمه Send Message این امکان رو دارید که پیام‌هایی رو به صورت متنی با فرمت txt به پوشه dbinbox بفرستید.

اگه به هر دلیلی خواستید که لینک مختص خود را حذف کنید یا از این سرویس استفاده نکنید از منوی بالا به تنظیمات سایت (settings) رفته و در قسمت Delete User dbinbox account در کادر زیر کلمه‌ی Delete رو نوشته و بر روی Delete account کلیک کنید تا برای همیشه حذف شود.