ترفندی برای اینکه با رنگ آبی در فیس بوک بنویسیم

type texts in facebook as blueدوست دارید در تایم لاین فیس بوک خود پست‌های متفاوت تری ارسال کنید؟ همانطور که می‌دانید وقتی ما مطلبی را در فیس بوک انتشار می‌کنیم به رنگ معمولی و مشکی نمایش می‌دهد ولی در اینجا ترفندی به شما آموزش می‌دهیم که بتوانید من بعد پست‌های خود را در تایم لاین به رنگ آبی و جالب‌تر از قبل ارسال کنید. پس در ادامه با ما باشید.

برای شروع ابتدا وارد اکانت خود شوید و در قسمتی که پست می‌نویسیم کد زیر را در آن کپی کنید:

@[۱: ]@@[۱:[۰:۱: Your Status ]]

در کد بالا به جای Your Status هر چه می‌خواهید بنویسید. با این کد چون مطالب پست‌های شما به صورت لینک می‌شود به رنگ آبی تغییر می‌کند و اگر فردی روی آن کلیک کند به پروفایل شما ارجاع داده می‌شود.

در شکل زیر شما می بینید که با قرار دادن www.hoorsheed.com در کدی که ذکر کردیم به جای مشکی با رنگ آبی نمایش می دهد. به همین سادگی!

fb_blue_text

در صورتی که کد بالا کار نکرد با کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift سمت چپ، کد را چپ چین کنید و صفحه کلید خود را بر روی انگلیسی (EN) قرار دهید و عددهای آن را مجدداً تایپ کنید.

تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۱
تاپیک: اینترنت

مهدی بهزادی

اهل بوشهرم؛ یه وب گیک تمام عیار! حدود چهار سال پیش طراحی وب و گرافیک رو از روی علاقه‌ای که داشتم به طور نسبتاً جدی پیگیرش شدم و در حال حاضر روی خط برنامه نویسی موبایلم. توی این سایت هم میزبان‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب ترفندی برای اینکه با رنگ آبی در فیس بوک بنویسیم

تاکنون یک نظر ثبت شده است، شما هم در بحث شرکت کنید.

  1. بازخورد: ترفندی برای اینکه با رنگ آبی در فیس بوک بنویسیم

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>