دسترسی آسان به اموجی‌های مخفی توییتر!

بهتر است در ابتدا به تاریخچه اموجی اشاره کنیم در واقع به فرهنگ ژاپنی‌ها برمی‌گردد که در پیامهای مجازی از آن استفاده می‌کردند و با یک شکلک یا صورتک مفهوم خودشون رو خیلی ساده به هم منتقل می‌کردند. این شکلک‌ها خیلی سریع جهانی شد و الآن همه ماها در اکثر جاها بخصوص شبکه‌های اجتماعی درست یا نادرست ازش استفاده می‌کنیم.

به شخصه خود من این اموجی‌ها رو آنقدر دوست داشتم که حتی در جزوات دانشگاهی هم از آن استفاده می‌کردم؛ روی کاغذ! همین وضعیت تا جایی پیش رفت که اموجی با افتخار لغت سال ۲۰۱۵ در دیکشنری آکسفورد شد!

شبکه اجتماعی توییتر در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰ اموجی رو پشتیبانی می‌کند در حالی که اگر از قدیمی‌های توییتر باشید در همه جا بود ولی توییتر نداشت و تنها با نصب افزونه‌ها می‌شد که باز باید همه آن افزونه رو نصب می‌کردند تا قابل مشاهده می‌بود.

افزونه جالب Twitter Secret Emoticons گوگل کروم این امکان رو به توییتر شما اضافه می‌کند تا دسترسی سریع و راحتی رو به این اموجی‌ها داشته باشید.

بعد از نصب افزونه آیکون صورتکی در گوشه کادر نوشتن توییت ظاهر می‌شود که با کلیک روی آن شما تمام اموجی‌ها رو خواهید دید.

ارسال اموجی در توییتر

از طرفی چون این شکلک‌ها پشتیبانی شده خود توییتر است با استفاده کردن از آنها فقط خود شما نمی‌بینید و همه این شکلک‌ها رو حتی بدون اینکه این افزونه رو نصب کرده باشند مشاهده خواهند کرد؛ هم روی کامپیوتر هم روی گوشی.

خلاصه اینکه این افزونه جالب رو فقط اینکه راحت باشید بهتون پیشنهاد می‌کنم ولی باز اگر شکلک‌های بیشتری خواستید دیدن این لینک نیز خالی از لطف نیست.

تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵
تاپیک: اینترنت، گوگل کروم

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب دسترسی آسان به اموجی‌های مخفی توییتر!

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>