معمولاً بهترین، جذاب‌ترین و کامل‌ترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موجود در اپ‌استور غیررایگان بوده و یا برای استفاده کامل از برنامه‌ی مورد علاقه‌تون باید به پرداخت درون برنامه‌ای روی بیارید.

با توجه به نرخ دلار، خرید برنامه‌‌ها برای اکثر ما ‌مقرون به صرفه نیست و نهایت بتوانیم برای دو الی سه برنامه هزینه کنیم.

خوشبختانه اپلیکیشن‌های مختلفی در زمینه نصب برنامه‌ها و بازی غیررایگان وجود دارد و شما رو برای خرید این چنین اپلیکیشن‌هایی بی‌نیاز می‌کند. یکی از برنامه‌های خیلی خوب که سرعت دانلود بالایی را در اختیار شما قرار می‌دهد اپلیکیشن فوق العاده TutuApp است.

اپلیکیشن TutuAppچیزی شبیه اپ استور اپل است ولی در آن حرف از پول نیست! بدون اینکه بخواهید هزینه‌ای پرداخت کنید و یا گوشی‌تون رو جیلبیرک کنید می‌توانید به راحتی انواع اپلیکیشن‌ها و بازی‌های رایگان و پولی (کرک شده) رو نصب و اجرا کنید.

متأسفانه از جهت اینکه این برنامه‌ها کرک شده‌اند، از امنیت پایین‌تری نسبت به روش اپ‌استور اصلی دارید ولی چون نیاز به جیلبریک گوشی ندارید این اطمینان رو به شما خواهم داد که خطری جز از کار افتادن برنامه‌ها نباید شما رو تهدید کند.

زیاد سرتون رو درد نیارم! بریم سر وقت نصب اپلیکیش TutuApp، که باید به روش زیر انجام بدید:

۱. در مرورگر سافاری‌تون در آیفون، آیپاد یا آیپد به این آدرس بروید.

۲. به قسمت Regular رفته و از آنجا بر روی Download Now بزنید و سپس گزینه Install را انتخاب کنید و منتظر باشید برنامه نصب شود.

۳. پس از اتمام نصب به تنظیمات گوشی رفته و باید از مسیر زیر پروفایل اپلیکیشن TutuApp رو تأیید کنید.

Settings > General > Profile & Device Management

پروفایل Xiaofu Ecommerece… رو انتخاب و آن را Trust کنید.

۴. حالا از دنیای رایگان اپلیکیشن‌ها لذت ببرید!

توجه: یه نکته مهم که در اینجا باید توجه داشته باشید نصب اپلیکیشن Nesstool است که خود اپلیکیشن TutuApp در ابتدا باید با پیغامی شما رو متوجه این موضوع کند و باید حتماً نصب کنید تا از کرش و عدم تراست در اجرای برنامه‌ها و بازی‌ها به مشکل برنخورید. (پس از نصب، پروفایل اپلیکیشن Nesstool رو طبق مسیر گفته شده در بالا تأیید کنید.)