وجود وای‌فای در گوشی‌های هوشمند این امکان را به ما می‌دهد که از مکان‌هایی که اینترنت را به اشتراک می‌گذارند از اینترنت و دیگر امکانات آن استفاده کنیم ولی شما با همین قابلیت نیز می‌توانید اینترنت گوشی خود را به دیگر وسایل مثل لپ‌تاپ، تبلت و دیگر گوشی‌هایی که وای‌فای دارند به اشتراک بگذارید یعنی در واقع بعنوان یک هات‌اسپات (HotSpot) عمل کنید.

این امکان زمانی که اینترنت پر سرعتی بر روی گوشی خود داشته باشید می‌تواند خیلی مفید باشد. بنابراین اگر می‌خواهید گوشی اندرویدی خود را بعنوان یک ارایه دهنده اینترنت تبدیل کنید در ادامه با ما باشید که با معرفی یک اپلیکیشن عالی و رایگان آشنا شوید.

قصد داریم اپلیکیشن قدرتمند FoxFi رو برای شما معرفی کنیم. شما به کمک این اپلیکیشن می‌توانید گوشی اندرویدی خود را به یک هات‌اسپات وای‌فای و بلوتوث تبدیل کنید و از ویژگی‌های خوبی که این اپلیکیشن دارد شما نیازی به روت کردن ندارید بخاطر اینکه یکی از نگرانی‌هایی که پس از روت کردن برای شما بوجود می‌آید، امنیتی است که ممکن است مشکل‌ساز شود.

اجازه دهید قبل از هر چیز به برخی از قابلیت‌های این اپلیکیشن اشاره‌ای کنیم:
– عدم نیاز به نصب هر گونه نرم افزاری بر روی کامپیو‌تر و یا لپ‌تاپ و غیره
– پشتیبانی از ارتباط چندگانه در یک زمان
– پشتیبانی از اتصال به کنسول‌های بازی نظیر پلی استیشن و ایکس باکس
– تعریف پسورد به هات‌اسپات جهت جلوگیری از مسائل امنیتی
و…

FoxFi app2

FoxFi در هر دو نسخهٔ رایگان و پرداختی در دسترس است. محدودیت‌هایی که شما در نسخه رایگان دارید این است که در استفاده از پهنای باند نمی‌توانید به طور کامل بهره ببرید و هر وقت به حدی که رسید اپلیکیشن اجازه نداد، شما ناچارید جهت استفاده مجدد اپلیکیشن را باید ری‌استارت کنید. ولی قرار نیست که ما نسخه با محدودیت را به شما دهیم در ادامه شما می‌توانید نسخه کامل را دانلود کنید.

گرچه که این اپلیکیشن بعنوان یک هات‌اسپات بلوتوث بر روی همهٔ گوشی‌های هوشمند به درستی کار می‌کند ولی در مورد هات‌اسپات وای‌فای ممکن است بر روی هر گوشی سازگاری نداشته باشد، بهتر است در صفحه گوشی‌های پشتیبانی شده در سایت رسمی نگاهی بندازید.

استفاده از FoxFi خیلی ساده‌ست وقتی که آن را نصب کردید گزینه Active WiFi HotSpot را فعال کنید و چند لحظه صبر کنید تا گوشی شما را به یک هات‌اسپات تبدیل کنید.

» دانلود اپلیکیشن FoxFi نسخه رایگان [فعال سازی نسخه نامحدود]
» صفحه رسمی اپلیکیشن [نسخه نامحدود]

شما پس از اینکه نسخه رایگان را نصب کردید نسخه نامحدود که شامل کد ریجستر در قالب یک اپلیکیشن دیگر است را نیز نصب کنید که به طور خودکار، اپلیکیشن نسخه نامحدود شود.