The Scruffs by hoorsheed_comیه مدتی بود که بخش سرگرمی ما آپدیت نشده بود که به همین منظور برنامه جدیدی ریختیم که هر هفته یک سرگرمی تازه داشته باشید. برای اولین سرگرمی، یک بازی جالب اما سخت را در نظر گرفته‌ایم و به اولین نفری که مرحله اول را رد کند جایزه‌ای بهش اهدا می‌کنیم! بازی The Scruffs بازی مدنظر ماست که وظیفه شما در این بازی این است که یک شی که در چندین جا مخفی شده را پیدا کنید. در ضمن توجه داشته باشید که صدا و گرافیک با کیفیت این بازی یک سرعت اینترنت نسبتاً خوب را لازم دارد.

در مرحله اول این بازی، استخوان‌های گم شده‌ای در نظر گرفته شده که در حیاط، میز تحریریه و انبار منزل خانواده Scruffs مخفی‌اند. تعداد استخوان‌هایی که باید پیدا کنید ۲۰ تاست و در جاهای مختلفی طوری مخفی‌اند که در بعضی از موارد تقریباً همرنگ خود زمینه است و یا در سیاهی محیط قرار دارند.

شما در قسمت پایین بازی کلمات GAME INFO، STORY، SCREENSHOTS، CREDITS می‌بینید که با کلیک بر روی هر کدام از این‌ها به محیط‌های دیگری می‌روید که باید دنبال استخوان بگردید.

وقتی که یکی از دوستان مرحله اول را تمام کرد برای اطمینان ما، یک عکس از قسمت پایانی بازی گرفته و به ما بگه که در پایان بازی چه اتفاقی افتاد و مرحله دوم چیه؟!

و اما جایزه‌ ناقابلی که در نظر گرفته‌ایم یک کارت شارژ ۲۰۰۰ تومانی است و هر کسی که برنده شد می‌تواند به انتخاب خود اپراتور موردنظرش را گفته تا ما شارژ‌‌ همان اپراتور را تقدیمشان کنیم. لازم است که حتماً نام خودتون و یک ایمیل صحیح و معتبر را جهت ارتباط ما با شما در اختیارمان قرار دهید. یادآوری می‌کنم فقط به اولین نفری که حل کرد جایزه تعلق می‌گیرد یعنی کسی که زود‌تر به ما اطلاع دهد.

» ورود به سایت بازی
» مهلت مسابقه به پایان رسید!