بلاخره تلویبون برای گوشی‌های اندرویدی، اپلیکیشن خود رو به صورت رایگان طراحی کرد. در این اپلیکیشن فوق العاده این امکان رو در اختیار دارید که تمامی شبکه‌های صدا و سیمای ایران رو به صورت زنده مشاهده کنید و به آرشیو این شبکه‌ها دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن تلوبیون در حال حاضر داری ۳۱ شبکه تلویزیونی هست که ۱۰ تای آن شبکه‌های استانی رو شامل می‌شود و تمامی کانال‌ها با کیفیت بالا و با حداقل تأخیر نمایش داده می‌شود.

نوبتی هم باشد نوبت به قسمت آرشیو این اپلیکیشن است که آرشیو کامل رو از سالی که این سایت شروع به کار کرده یعنی سال ۹۱ تا به الآن رو شما می‌تونید پیدا کنید و هر برنامه کمتر از یک ساعت پس از پخش آرشیو می‌شود.

telewebion

آرشیو به دو بخش محتوایی و ساعتی تقسیم بندی شده است که در بخش محتوایی اگر شبکه و تاریخ مورد نظرتون رو انتخاب کنید آرشیو رو به صورت برنامه‌ای برای شما لیست می‌کند ولی در آرشیو ساعتی به اینصورت است که از یه ساعت مشخص در طول هر نیم ساعت، به آرشیو یک شبکه دسترسی می‌یابید.

  • دانلود از کافه بازار (اندروید)
  • دانلود از آیتونز استور (آی‌او‌اس)
  • لیست شبکه‌ها: شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش، پویا، آی‌فیلم فارسی و انگلیسی، نمایش، تماشا، جام‌جم‌ها، ورزش، مستند، قرآن، سلامت، شما، نسیم و بازار.
  • شبکه‌های استانی: اصفهان، سهند، فارس، خوزستان، باران، سمنان، آفتاب، افلاک، کردستان و خلیج فارس.