تا حالا شده که میخواهید همیشه در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر به روز باشید ولی بخاطر مشغله های کاری و مشکلاتی که بوجود می آید ناچار هستید مدتی در شبکه های اجتماعی نباشید و به کارهای مهمتری برسید.

ولی آیا فکر کرده اید که می توانید تنها با یک راه حل ساده همیشه تایم لاین خود را به روز نمایان دهید و مطالبی را از قبل و به صورت زمانبندی شده به شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر بفرستید و با این کار طرفداران بیشتری برای خود جذب کنید؟

خوب؛ میخواهیم شما را با افزونه گوگل کروم، GrabInbox آشنا سازیم.

GrabInbox به شما اجازه می دهد که شبکه های اجتماعی فیس بوک، توییتر و لینکدین را در یکجا مدیریت کنید، بدون اینکه بر تک تک شبکه ها نظارت کنید.

شما به کمک این افزونه می توانید نوشته ها و پیام های مهم خود را برای آینده زمانبندی کنید و شبکه اجتماعی خود را همیشه و در همه حال به روز نگهدارید.

ابتدا باید GrabInbox را از اینجا در مرورگر گوگل کروم خود نصب کنید.

بعد از اینکه نصب شد آیکون افزونه در بالا کنار نوار آدرس نمایان می شود، روی آن کلیک کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. لازم به ذکر است که شما می توانید با نام کاربری توییتر و فیس بوک خود نیز وارد حساب کاربری خود شوید.

نهایتاً اینکه پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، شبکه های اجتماعی خود را از Get started by adding new accounts اضافه کنید.

login

بدین منظور من به طور مثال شبکه توییتر خودم را به GrabInbox اضافه می کنم و پس از آن تنها کافیست به قسمت ارسال بروم و مانند شکل زیر انجام دهم.

send

همانطور که می بینید ما مطلب خود را نوشته ایم و می خواهیم به آینده ارسال کنیم. که برای این کار از طریق آیکون ساعت که با فلش مشخص کرده ام کار زمانبندی را انجام می دهیم.

تاریخ و زمان دلخواه خود را تنظیم می کنیم و سپس بر روی Schedule کلیک می کنیم تا به پیام های زمانبندی شده ی ما برود.

schedule

اکنون اگر به قسمت Scheduled Messages برویم متوجه می شویم که پیام ما افزوده شده در ساعت ۷ صبح فردا انتشار می یابد و لازم نیست که حتماً همان لحظه توییت کنم.

tomorrow

پیام خود را که ثبت می کنید شما قابلیت حذف، ویرایش را هم دارید و یا اینکه اگر از زمانبندی منصرف شدید می توانید در همین قسمت بر روی Post Now کلیک کنید تا همین الآن نوشته شما پست شود.

یکی دیگر از قابلیت های خوب این افزونه قابلیت صف دهی می باشد؛ یعنی بوسیله آن می توان توییت های خود را به طور دلخواه صف دهید و به همان ترتیبی که میخواهید پست شود.

در آخر پیشنهاد می کنم اگر از این شبکه های اجتماعی استفاده می کنید حتماً از این روش در بروزرسانی های خود استفاده کنید که این عمل باعث میشود همیشه شما در سطر باشید و شاید دنبال کنندگان بیشتری را به خود جذب کنید.