اگر به هر دلیلی امکان استفاده از موس و کیبرد برای شما وجود ندارد می‌توانید Remote Mouse امتحان کنید. این اپلیکیشن که به تازگی برای آیفون، آی پد و آی پاد عرضه شده است می‌تواند آی او اس شما را به یک موس و کیبرد وایرلس تبدیل کند و در هر نقطه‌ای از اتاق که باشید می‌توانید رایانه خود را کنترل کنید.

تمامی کارهای معمولی نظیر کلیک، راست کلیک، درگ کردن، تایپ و میانبرهایی که با صفحه کلید انجام می‌دهید می‌توانید با این اپلیکیشن انجام دهید. از ویژگیهای خوبی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم این است که با همهٔ نسخه‌های ویندوز (به جزء ویندوز هشت) و مک سازگاری کامل را دارد.

دیگر ویژگیها:
– کاملاً شبیه سازی شده با عملکردهای یک موس و صفحه کلید وایرلس
– پشتیبانی از هر دو حالت صفحه افقی و عمودی
– سفارش سازی کلیدهای تابعی و عملکردهای موس
– پشتیبانی از عملکرد صوتی بر روی آیفون ۴ اس
– رابط کاربری بصری و آسان

نحوهٔ اتصال و استفاده از اپلیکیشن:
۱- همه اتصالات وایرلس و روشن بودن آن را در آی او اس و رایانه خود چک کنید.
۲- اپلکیشن را از اپ استور در آی او اس خود نصب نمایید.
۳- به رایانه خود برگردید و اپلیکیش تحت ویندوز و یا مک را از اینجا دانلود و نصب کنید.
۴- مطمئن شوید که فایروال اجرا شدن اپلیکیشن را بلوکه نکرده باشد که بهتر است فایروال را غیرفعال کنید و یا اگر با پیغام فایروال روبرو شدید اجازه بلوکه کردن اپلیکیشن را بهش ندید.
۵- اپلکیشن را در گوشی خود اجرا و گزینه auto connect را فعال کنید تا ارتباط به طور خودکار انجام شود. کادر خالی که در زیر این دکمه می بینید بدین منظور است که شما می‌توانید به طور دستی آی پی رایانه خود را نوشته و بر روی connect کلیک کنید که پیشنهاد ما روش اول است.
۶- لذت ببرید! یک موس و کیبرد وایرلس رایگان!

دوستانی که گوشی اندروییدی دارند نگران نباشند چون این اپلیکیشن برای اندروید در گوگل پلی نیز وجود دارد که می‌توانید از اینجا آنرا نصب و اجرا نمایید.