با نرم افزار VLC Media Player پازل بازی کنید!

vlcحدود ۹۹ درصد کاربران کامپیو‌تر از نرم افزار VLC Media Player برای دیدن و شنیدن فیلم‌ها و آهنگ‌های مورد علاقه خودشون استفاده می‌کنند ولی ما جز‌‌ همان یک درصد هستیم که برای این کار‌ها از آن استفاده نمی‌کنیم، ما با فیلم‌ها بازی می‌کنیم! ما می‌توانیم فیلم‌هایی را که در حال نگاه کردن آن‌ها هستیم تبدیل به پازل کنیم و در حین تماشا کردن فیلم، با آن بازی کنیم. پازل‌هایی را که در این نرم افزار ایجاد می‌کنیم حل کردن آن‌ها به این سادگی‌ها نیست؛ فرض کنید یک فیلم شما دارید پخش می‌کنید که تکه‌های پازل مدام در حال تغییر کردن است که شما باید آن‌ها را ردیف کنید.

اگر دوست دارید بازی کنید ابتدا یک فیلم را با نرم افزار VLC Media Player پخش کنید.

در حالی که فیلم شما در حال پخش شدن است از منوی Tools گزینه Effect and Filters را انتخاب کنید سپس به تب افکت‌های تصویری یعنی Video Effect بروید.

بعد در همین قسمت، افکت Geometry را انتخاب و Puzzle game را فعال کنید.

vlc2

می‌بینید که فیلم شما شبیه یک پازل می‌شود که اگر با موس خود بر روی تکه‌ها کلیک کنید جابجا می‌شوند که امیدوارم بتوانید پازل خود را تکمیل کنید!

در ضمن شما در قسمت‌های Rows و Columns می‌توانید تعداد تکه‌های سطری و ستونی را تعیین کنید.

شما با گزینه Black slot می‌توانید به جای یکی از تکه‌ها یک تکه‌ی خالی قرار دهید که شاید کمکی باشد که پازل ساده‌تر شود.

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱
تاپیک: متفرقه

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب با نرم افزار VLC Media Player پازل بازی کنید!

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>