موس خود را بی‌مرز کنید!

یکی از مشکلات جزئی که کاربران با مانیتورهای بزرگ دارند استفاده از موس در حیطه صفحه خودشان است که به طبع هر چه صفحه و مانیتور ما بزرگ‌تر باشد که بخواهیم موس را جابجا کنیم زمان بیشتری را نسبت به وقتی که مانیتور کوچک‌تر است احتیاج داریم.

اگر دقت کرده باشید وقتی ما موس را جابجا می‌کنیم هنگامی که به کادر بر می‌خوریم مانع از حرکت آن می‌شود. نرم افزار Mousinity عملکرد موس شما را به شکل جالبی تغییر می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که موس را از لبه‌های مانیتور عبور دهید!

برای مثال فرض کنید اگر شما موس را به کادر بالایی صفحهٔ خود ببرید موس از پایین بالا می‌آید! یعنی هیچ مرزی و کادری برایش وجود ندارد که یکجا بایستد.

در وهلهٔ اول که نرم افزار را اجرا کنید شاید یه کم گیج کننده باشد ولی اگر بتوانید به آن عادت کنید قابلیت خوبی به حساب می‌آید حتی با اینکه در ابتدا ممکن است وقت شما را بگیرید ولی به مرور سرعت کار شما به طور قابل توجه‌ای بهبود می‌بخشد که این خود بسته به تکنیک کاری شما دارد که چجوری عمل کنید.

خوشبختانه این نرم افزار به همراه دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی برای تمامی ویندوز‌ها از ایکس پی به بالا عرضه شده و سازگاری کامل را دارد که می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

فقط یک نکته توجه داشته باشید که پس از اجرای نرم افزار، هیچ آیکون و یا آیتمی در Taskbar شما نمایان نمی‌شود و اگر خواستید که وقتی آن را غیرفعال کنید مجدداً فایل اجرایی نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Yes کلیک کنید.

تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۱
تاپیک: ویندوز

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب موس خود را بی‌مرز کنید!

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>