همیشه لازم است که در کافی نت ها و گیم نت های شلوغ از نرم افزارهای مدیریت سیستم ها استفاده کنیم تا بتوانیم به طور خودکار و ساده زمان سپری شده بین سیستم های فعال را ثبت و نرخی را بر اساس تنظیم خود تعیین نماییم.

نرم افزار کنترل کافی نت نرم افزاری محسن از جمله بهترین نرم افزارهای مدیریت کافی نت و کلوپ های بازی و مکانهای مشابه که احتیاج به نگه داشتن وقت و محاسبه آن را دارد می باشد.

از این نرم افزار می توانید برای استفاده در کلوپ های بازی نیز استفاده کنید برای اینکار با تهیه دستگاه همراه این نرم افزار می توانید نمایش تصویر روی صفحه نمایش دستگاه بازی و نیز برق دستگاهها را کنترل کنید و یا آنها را با زمانی که تعیین می کنید محدود خواهید کرد.

از توانایی های جانبی این نرم افزار ، توانایی کنترل هر وسیله برقی و در کل کنترل برق هر وسیله توسط نرم افزار می باشد.

این نرم افزار از سه بخش وقت نگهدار ، حسابدی و شبکه تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها کارهای خاصی را بعهده می گیرند.

اکنون بخش های نرم افزار را به طور مختصر شرح می دهیم:

وقت نگهدار: در این بخش شما می توانید زمان سپری شده یک سیستم یا چند سیستم را به طور همزمان کنترل کنید و نکته جالب اینجاست که وقتی زمان سپری می شود اگر احیاناً برق قطع شود و یا به هر دلیلی که احتمال تغییر در روند زمان سیستم بوجود آید این نرم افزار با خاصیت تاثیر ناپذیری تغییر در زمان های سپری شده سیتسم ها بووجود نمی آورد.

حسابداری: شما می توانید در این قسمت برای هر مشتری دفتری مجزا تخصیص دهید و مشخصات آنها را به صورت کامل ثبت نمایید. امکان ذخیره کالا و دارا بودن انبار برای استفاده های دیگر نرم افزار به غیر از کافی نت و قابلیت دسته بندی انواع حسابها نظیر خرید و فروش، هزینه های اجاره ای کافی نت و… و محاسبه درآمد خالص و ناخالص و تهیه گزارش از حسابهای مربوطه.

شبکه: توسط این بخش از نرم افزار، شما کنترل کاملی بر روی سیستم های موجود دارید و می توانید در صورت دلخواه بر روی آنها محدودیت اعمال کنید. مثلاً می توانید دانلودها را مدیریت کنید و یا سیستم ها را خاموش نمایید. در این قسمت شما می توانید به مشتریان خود مابین سیستم ها پیام ارسال کنید و یا به آنها تذکر دهید.

به هر حال می توانید اطلاعات بیشتری را در سایت اصلی نرم افزاری محسن دریافت کنید و نرم افزار آنرا از سایت منبع دانلود نمایید.

گروه نرم افزاری محسن علاوه بر مدیریت کافی نت/گیم نت، نرم افزار فاکتور و تصحیح تایپ نیز طراحی کرده است که می توانید در موارد خاصی از آنها استفاده کنید.