نرم افزار فارسی محاسبات هندسی و ریاضی

نرم افزار فارسی محاسبات هندسی و ریاضی

از قدیم الایام درس ریاضی و سایر درس های محاسباتی برای بسیاری از دانش آموزان درسی سخت و حتی کسل کننده محسوب می شد. اما نباید فراموش کنیم که تمام کارهایی که ما انجام میدهیم بر پایه ی ریاضیات و هندسه تشکیل شده است.

مثلاً همین ساختمان هایی که در شهر و خیابان های اطراف مشاهده می کنیم بخشی از علم هندسه و ریاضیات محسوب می شود.

بحث ریاضیات بسیار گسترده است و توضیح آنرا اینجا لازم نمی بینیم و بهتر است با نرم افزار کاربردی و جالب Mohasebat آشنا شوید که اگر در درس ریاضیات و هندسه مشکل دارید به شما کمک شایانی می کند.

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که تمامی محاسبات اشکال هندسی نظیر مربع، دایره، مثلث، مستطیل، لوزی، ذوزنقه، بیضی، چندضلعی، متوازی الاضلاع و… را به راحتی محاسبه کنید و در مقابل هر جواب نحوه ی بکار بردن فرمول آن هم گذاشته شده است که اگر خواستید طبق همین فرمول بر روی کاغذ محاسبه کنید.

محاسبه احجام هندسی نظیر منشور، مکعب، مکعب مستطیل، استوانه، هرم، مخروط، کره یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار محاسبات می باشد.

و بسیاری از عملیات محاسباتی دیگر که بهتر است خودتان ببینید.

تنها عیب این نرم افزار گرافیک ضعیف آن می باشد که امید است در نسخه های بعدی این نرم افزار این مشکل ساده بودن و خشک بودن آن برطرف شود و دارای محیطی جذاب شود.

اکنون کافی است نرم افزار محاسبات را از اینجا دانلود نمایید و از آن بهره مند شوید.

این نرم افزار توسط سلطان شیخی طراحی شده است و می توانید با ایشان از طریق وبلاگ شان ارتباط برقرار کنید.

پانوشت: برنامه نویسان ایرانی می توانند در صورت تمایل برنامه های بومی خود را برای ما از طریق صفحه « تماس با ما » ارسال کنند تا در سایت هورشید برای کاربران عزیز معرفی کنیم و با کارهای شما آشنا شوند.

تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
تاپیک: ویندوز

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب نرم افزار فارسی محاسبات هندسی و ریاضی

تاکنون 4 نظر ثبت شده است، شما هم در بحث شرکت کنید.

  1. دستتان درد نکنه خیلی عالی بود

  2. پرچم بالاس 🙂

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>