دلایل مختلف و زیادی رو می‌توان مثال زد که لزومی ندارد به اینترنت همیشه متصل باشیم. برای مثال شما هر وقت مشغول بازی کردن باشید در صورت استفاده نکردن از بازی‌های آنلاین، اینترنت برای شما ضروری نیست و بهتر است جهت جلوگیری از آپدیت‌های خودکار که توسط خود ویندوز انجام می‌شود اینترنت قطع باشد.

نرم افزار کم حجم InternetOff کمک شما می‌کند که فقط با دو کلیک ساده اینترنت خود را قطع کنید و به کارهای آفلاین خود بدون هیچ دغدغه فکری رسیدگی کنید.

جدا از این موضوع اگر از کاربران ویندوز هفت باشید حتماً می‌دانید که تا اینکه بخواهید اینترنت را قطع کنید مراحل نسبتاً طولانی را باید طی کنید ولی با این نرم افزار کار شما سریع‌تر خواهد بود.

هنگامی که شما بخواهید کاری به طور کامل به اتمام برسانید مطمئناً آنلاین بودن، تمرکز را از شما گرفته و شبکه‌های اجتماعی و یا چک کردن ایمیل‌ها و هر کار دیگری باعث می‌شوند که نتوانیم کارهای خود را به خوبی انجام دهید. در واقع مدت زمانی که طول می‌کشد که کارهای جزئی مانند موارد فوق را انجام دهیم قطعاً زیاد نیست و یه جورایی می‌توان کارهای آنلاین غیرضروری دیگری را نوعی وقت تلف کردن به حساب آورد.

از قابلیت‌های خوب نرم افزار InternetOff این است که شما می‌توانید برای مدتی کوتاه و حداکثر یک ساعت متصل باشید و به طور خودکار اینترنت شما طبق زمان تعیین شده قطع می‌شود که می‌تواند نوعی هشدار باشد که اینقدر پای اینترنت نشینیم!

این نرم افزار را می‌تونید از اینجا دریافت و زمان خود را توی مصرف اینترنت مدیریت کنید!

در ضمن بر روی تمامی ویندوز‌ها حتی ویندوز ۸ و ۸.۱ سازگاری کامل رو داره و به خوبی اجرا می‌شود.