تا حالا شده که بخواهید در قسمت نظرات یک سایت، نظر خود را از بقیه پر رنگ‌تر یا به صورت Bold نمایش دهید؟ معمولاً در بسیاری از سایت‌ها که فیلدهای متنی برای نوشتن دارند امکاناتی نظیر پر رنگ کردن متن، کج کردن متن، خط زیر و خط رو را در اختیار کاربر نمی‌گذارند. افزونه Easy Markup به شما این قابلیت را می‌دهد که فرمت‌های HTML را به سادگی در متنونی را که مدنظر دارید تنها با یک کلیک فرمت دهی کنید. این افزونه علاوه بر این امکاناتی که گفتیم قابلیت افزودن لینک و تصویر را نیز دارد.

پس اگر دوست دارید بر نوشته‌های خود کنترل داشته باشید از اینجا این افزونه را دانلود نمایید.

فقط یه توضیح مختصری جهت افزودن لینک و تصویر برای دوستان بدم. برای افزودن لینک ابتدا آدرس لینک را بنویسید سپس از منوی راست کلیک از قسمت Easy Markup گزینه Hyperlink را انتخاب کنید تا تگ لینک اضافه شود. با این کار آدرس نوشتاری شما را برای آن دسته از سایت‌هایی که لینک نمی‌شود، بصورت لینک می‌کند.

برای افزودن تصویر هم می‌توان به شکل فوق عمل کرد فقط به جای اینکه Hyperlink را انتخاب کنید این بار از منو ، گزینه Image را انتخاب کنید.

به سادگی شما می‌توانید به این جالبی در قسمت ساده نظرات یک سایت و یا هر جای دیگری، یک تصویر اضافه کنید.

در رابطه با ۴ مورد اول که در منوی Easy Markup وجود دارد باید گفت که اگر دقت کنید، به شکل‌های متفاوتی نوشته شده‌اند یعنی اگر شما پس از انتخاب متن خود، روی هر یک از آن‌ها کلیک کنید نوشته شما به‌‌ همان صورت می‌شود.