home sheep2lost undergroundبه دور از شوخی، برای من بره ناقلا جزو دوست داشتنی‌ترین کارتون‌هایی است که هر وقت یه جایی پخش می‌شه محاله ازش بگذرم! از بازی اینها هم نمی‌شه گذشت، بره ناقلا به همراه تیمی و شرلی (بره چاقه) تو این بازی Home Sheep Home 2 Lost Underground هستند.

شما باید در مرحله اول بازی، آن‌ها را از مانعی عبور دهید که پس از گذشت از یک مانع که چندان سخت هم نیست همه‌ی آنها در پشت مانع جمع کنید و چون در کل اینجا وزن‌شون روی زمین سست بخاطر شرلی زیاد می‌شه هر سه به زیرزمین سقوط می‌کنند که داستان اصلی بازی از همین جا شروع می‌شه که باید تمامی معمایی‌هایی را که در هر مرحله دارید را بگذرانید.

در کل این بازی دارای ۱۵ مرحله است که مراحل ساده بازی تنها تا ۶، ۷ بیشتر نیست بقیه‌ی مراحل باید فکر و فسفر بیشتری را مصرف کنید تا این بازی فکری و جالب را به انتها برسونید!

shuan

در حین بازی جوراب‌ها و دیگر پوشیدنی‌های هست که اگر آنها را بردارید که چه بهتر و مرحله را مطابق روشی که سازنده بازی در نظر داشته، گذرونده‌اید ولی اگر هم نشد مشکلی نیست فقط سعی کنید هر سه را به نوبت به جایی که تابلوی فلش به سمت جلو هست را برسانید.

طریقه‌ی این بازی جوری است که هر سه را نمی‌توان به راحتی به انتهای مرحله رساند باید به کمک همدیگر و رعایت نوبت و به طور منطقی انجام داد. مثلاً بعضی جاها را باید برای اینکه عبور کنید فشردن دکمه‌ها را بعهده تیمی (بره کوچیکه) گذاشت و یا بعضی جاها برای اینکه از سطوح بالا عبور کنید شرلی را جلو می‌برید و تیمی که نمی‌تونه بپره را به طور پله مانند بالا می‌برید!

راهنمایی‌هایی هم در هر مرحله می‌شه که باید زبان انگلیسی‌تون نسبتاً خوب باشه که متوجه شوید. برای مثال در همین شکل بالایی که می‌بینید گفته که «بره ناقلا و تیمی نمی‌تونند شنا کنند» و در زیر آب هم نوشته‌ای هست که نوشته «شرلی غرق می‌شه اما خودش نمی‌خواد». می‌بینید که هر جمله‌ای منظور خاصی را می‌رساند که کمک شما می‌شوند.

خلاصه پیشنهاد می‌کنم این بازی جالب و البته اعتیادآور را برای آخر هفته‌تون در نظر بگیرید.

» ورود به بازیلینک کمکی