نتایج بازیهای فوتبال را از گوگل بپرسید! google-sportشاید وقت نکرده باشید بازی تیم خود را دنبال کرده باشید و یا خیلی سریع بخواهید بفهمید که بازی بعدی با چه تیمی دارید و چه موقع است و چه ساعتی. سریعترین راهی که بخواهید مطلع شوید چیست؟ بله؛ اینجاست که گوگل نتیجه بازی تیم شما را به شما می گوید، کافی از آن بپرسید! شما با یک ترفند سریع در گوگل می توانید آخرین نتیجه تیم خود را در گوگل دنبال کنید و علاوه بر آن می توانید از بازی بعدی تیم خود نیز به همراه تاریخ و ساعت آن اطلاع یابید.

تنها کافیست در گوگل نام تیم خود را جستجو کنید. برای مثال می خواهیم بدانیم بازی بعدی تیم چلسی با چه تیمی می باشد، عبارت « chelsea » را در گوگل جستجو می کنیم؛ ببینید:

Chelsea

همانطور که مشاهد می کنید تیم چلسی بازی بعد خود با تیم تاتنهام دارد و بازی قبل آن هم با منچسترسیتی بوده که متأسفانه باخته است! 🙂

این ترفند با اکثر تیم های محبوب سازگاری دارد، در واقع اگر شما انگلیسی به صورت صحیح بنویسید گوگل جواب شما را خواهد داد. فقط یک نکته ضروری است که احیاناً نتیجه ای دریافت نکردید در پایان نام تیم خود علامت اختصاری FC را اضافه کنید.

فرض کنید اگر بخواهید تیم « بارسلونا » را  به صورت Barcelona جستجو کنید به طور قطع نتیجه ای دریافت نخواهید کرد؛ تست کنید! ولی اگر به صورت Barcelona fc بنویسید، نتیجه می گیرید.

پانوشت: اگر این قابلیت به صورت زنده بود خیلی بهتر بود.