اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که هنگام بازی تیم محبوب خود، نتایج آن را از اخبار سایتهای مختلف چک می کنید و دوست دارید به طور لحظه ای نتیجه را دنبال کنید پیشنهاد می کنیم از افزونه فوق العاده فایرفاکس، ۳۶۵Scores Notifier نیز استفاده کنید.

این افزونه با رابط گرافیکی جالب و اجرای صداهای مختلف به شما این امکان را می دهد که نتایج لیگ های مختلف فوتبال و دیگر ورزش ها را به همراه اخبار آنها دنبال کنید!

این افزونه را از اینجا نصب نمایید و فایرفاکس خود را ریستارت کنید. بعد از اینکه فایرفاکس شما مجدداً اجرا شد تنها کافیست که لیگ ها و تیم های مورد علاقه خود را به افزونه اضافه کنید تا تنها در موارد انتخابی های شما بروز شود.

برای افزودن تیم های مورد نظر خود، افزونه مراحل را برای شما نمایان می کند که در سه مرحله می توانید این افزونه را برای خود تنظیم کنید:

۱- در مرحله Choose Teams تیم های مورد نظر خود را با جستجو و یا از مثالهای زیر افزوده  و بر روی Next کلیک می کنیم.

356scores---step1

۲- در مرحله Choose Leagues لیگ های مورد نظر خود را با جستجو و یا از مثالهای زیر افزوده  و بر روی Next کلیک می کنیم.

356scores---step2

۳- در مرحله My Selection انتخاب های خود را مشاهده می کنید که تنها کافیست بر روی Finish کلیک نمایید تا تنظیمات افزونه تمام شود.

356scores---step3

پس از اینکه مراحل بالا را انجام دادید افزونه بازی مربوط به لیگ ها و تیم های انتخابی شما را به همراه آخرین اخبار (به زبان انگلیسی) نمایش می دهد.

اگر هم با این مرحله رو به رو نشدید تنها کافیست بر روی لوگوی افزونه در نوار افزونه راست کلیک کرده و بر روی Add Team/League کلیک کنید تا با مراحل فوق رو به رو شوید.

برای تنظیمات صدا هم می توانید به قسمت Settings افزونه بروید و در تب Notifications ، تنظیمات دلخواه را انجام دهید.

پانوشت: اگر این افزونه را مشاهده نکردید از کلید ترکیبی /+Ctrl استفاده کنید تا نوار ابزار افزونه ها را مشاهده کنید.