آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید در وب علاوه بر نوشتن چند متن ساده، کاراکتر و شکل های جالبی را نیز به فیلدهای متنی اضافه کنید؟ همانطور که می دانید کاراکترها در واقع علامت هایی هستند که نمی توان آنها را با صفحه کلید تایپ کرد.

افزونه Fun Characters به ما این امکان را می دهد که کاراکترهایی نظیر ✪✿☢☎☑®☕♪⚣ ツ را هر جای وب که خواستید استفاده کنید و در شبکه های اجتماعی و بخش نظرات سایت ها و وبلاگ ها از این افزونه فایرفاکس استفاده کنید.

شما با نصب این افزونه قابلیت استفاده از حدود ۲۵۰ کاراکتر مختلف در موضوعات متنوع را دارید و علاوه بر این کلکسیون کاراکتر مختلف شما می توانید با استفاده قسمت User Characters کاراکترهای دلخواه خود را اضافه کنید.

برای نصب افزونه Fun Characters اینجا را کلیک کنید و پس از نصب، فایرفاکس خود را ببندید و مجدداً اجرا نمایید.

خوب؛ حالا برای استفاده از این افزونه، بر روی یک فیلد متنی مانند قسمت نظرات سایت راست کلیک کرده و مشاهده خواهید کرد که یک گزینه جدید Fun Characters ❤ به منوی راست کلیک اضافه شده است که تنها با یک کلیک می توانید کاراکتر خود را درج نمایید.

و اما می ماند قابلیت افزودن کاراکترهای دلخواه به این افزونه؛ برای این مورد می توانید از سایت فوق العاده fsymbols استفاده کنید و تمامی شکلک ها و کاراکترهایی که دوست دارید را به قسمت User Characters ➧ Edit This List افزونه اضافه کنید تا در دفعات بعد این کاراکترها به شکل آماده در راست کلیک خود داشته باشید.

user-characters