بگردید گربه‌ها را پیدا کنید!

بازی و سرگرمی را می‌توان از راه‌های مختلف تجربه کرد حتی از تصاویری که باید گربه در آن‌ها پیدا کنید! این بازی چندان سخت نیست ولی می‌توان جزء سرگرمی به حساب آورد.

hidden-cat - گربه های پنهان

در این بازی، تصاویر واقعی از طبیعت و مناظر مختلف به شما می‌دهیم که در هر یک از آن‌ها گربه‌ای وجود دارد و شما باید آن‌ها را پیدا کنید. در ضمن این نکته را هم بگم اگر پس از ۲ دقیقه گربه ها را پیدا نکردید شما مشکل بینایی دارید چون این بازی برای تست بینایی و دید چشم نیز کاربرد دارد!

حالا ما ۱۲ تصویر روی برای شما آماده کرده‌ایم که برخی از آن‌ها ساده و برخی دیگر هم نسبتاً سخت هستند و دقت کنید در هر تصویر وقت یک گربه وجود دارد. در ضمن از راهنمایی هم خبری نیست! 🙂

تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
تاپیک: متفرقه

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب بگردید گربه‌ها را پیدا کنید!

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>