bitlet-by-hoorsheed_comخیلی از کاربران برای دانلود فایل‌های تورنت از نرم افزارهای آن استفاده می‌کنند ولی اگر از کسانی باشید که زیاد اهل دانلود با تورنت نیستید جزء نرم افزارهای اضافی به حساب می‌آید. جدا از این بحث گاهی اوقات کلاینت نرم افزارهای دانلود تورنت ممکن است به دلایلی از کار بیافتد که در واقع این مسئله موقعی مشکل آفرین است که شما نیاز شدید به نرم افزار دانلود تورنت دارید. به هر حال همیشه که نباید از نرم افزار استفاده کرد؛ Bitlet از سرویس‌های جالب تحت وب است که شما را از استفاده نرم افزارهای دانلود تورنت بی‌نیاز می‌کند و به شما کمک می‌کند که فایل‌های تورنت از خودِ سایت دانلود کنید به شکل ساده‌تر این سرویس بعنوان یک مدیریت دانلود عمل می‌کند!

از قابلیت‌های خوب این سرویس می‌توان به نگهداری فایل شما تا زمان پایان دانلود اشاره کرد یعنی اینکه لازم نیست یک فایل تورنت یکباره دانلود کنید و این قابلیت را دارید که در وقت دیگری دانلود را ادامه دهید. اگر هم که از دانلود منصرف شدید می‌توانید آن را از لیست خود پاک کنید و یا زحمتش را از طریق ارسال لینک با ایمیل، به دوستان خود بدهید! 🙂

چون این سرویس توسط جاوا طراحی شده است لازم است که شما آخرین نسخه جاوا را در مروگر خود نصب کرده باشید؛ پس برای استفاده از این سایت، جاوا را از لینک‌های زیر دانلود کنید و سپس مرورگر خود را ببنید و نرم افزار جاوا را نصب کنید. (مطابق ویندوز خود دانلود کنید)

دانلود Java Runtime Environment (نسخه ۳۲ بیتی)
دانلود Java Runtime Environment (نسخه ۶۴ بیتی)

اکنون وارد سایت Bitlet.org شوید و آدرس و یا فایل تورنت خود را به سایت دهید و بر روی download torrent کلیک کنید تا دانلود شروع شود، این را هم بدانید که قبل از دانلود سایت از شما می‌خواهد که جایی را که می‌خواهید فایل در آن ذخیره شود را انتخاب کنید. ضمناً دکمه Select local .torrent یعنی اینکه فایل تورنتی را که قبلاً دانلود کرده‌اید می‌توانید آن را از رایانه خود انتخاب و سپس دانلود آن را شروع کنید.

downloadingهمانطور که در تصویر بالایی می‌بینید دانلود ما شروع شده و سرعت قابل قبولی هم دارد. در زیر نوار پیشرفت دانلود، شما Pause را مشاهده می‌کنید که با زدن آن دانلود شما متوقف می‌شود که اگر به صفحه اصلی سایت بروید لیست دانلود شما اضافه شده و هر وقت که خواستید می‌توانید آن را ادامه دهید.

my-download-list