اگر کسی هستید که بخشی مهمی از کار شما با موبایل گوش دادن به موزیک اختصاص می‌دهید، چندبار شده که دارید آهنگ گوش می‌کنید و در بین آن، نوتیفیکیشن‌ها آهنگ شما رو متوقف کرده باشند؟ قطعاً زیاد! بخصوص زمانی که داریم آهنگ موردعلاقه خود گوش می‌دهیم مزاحمت صدای نوتیفیکیشن رو خیلی خوب احساس می‌کنیم.

به یقین خیلی از ما تجربه این رو در اندروید داشته‌ایم و دیده‌ایم که هنگام پخش یک آهنگ وقتی پیامکی، ایمیلی و هر چیز دیگری که دریافت می‌کنیم آهنگ ما برای چند ثانیه متوقف شده و بعد ادامه آهنگ شما پخش می‌شود.

اپلیکیشن Don’t Pause این مشکل رو برطرف می‌کند و شما که دوست دارید از دست این صدای نوتیفیکیشن که وسط آهنگهای ما می‌پره راحت شوید، کافیست آن را نصب کنید و روی پخش قرار دهید.

این اپلیکیشن به این شکل عمل می‌کند که وقتی فعال باشد گوشی شما رو هنگام پخش موزیک به طور خودکار روی حالت ویبره می‌برد و اگر شما خودتون پخش موزیک پلیر رو متوقف کنید گوشی مجدد به حالت عادی بر می‌گردد.

محیط اپلیکیشن Dont-Pause

خیلی کار با اپلیکیشن ساده است که نیاز به توضیحی ندارد و اگر روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید تمامی نوتیفیکیشن‌ها رو برای شما قطع می‌کند. فقط یه عیبی که می‌توان بهش اشاره کرد نبود امکان تنظیمات روی قسمت خاص است یعنی اگر می‌شد مثلاً برای نوتیفیکیشن‌ برنامه‌های دیگری که برای ما اهمیت زیادی دارند این عملکرد رو نداشت خیلی خوب‌تر از چیزی که هست می‌شد.