شما به طور روزانه کم و بیش با کپی کردن فایل‌ها سر و کار دارید و می‌دانید اگر بخواهید فایلهای مختلفی را در چند جا کپی کنید چقدر کار خسته کننده‌ای خواهد بود.

مثلاً اگر بخواهید ده فایل را که هر کدام در درایوی از رایانه شما قرار دارند به چندین قسمت منتقل کنید چه کاری را می‌توانید انجام دهید؟ به طور معمول اگر با کپی کردن‌های پی در پی این کار را انجام دهیم وقت گیر خواهد بود.

CopyRecorder این مشکل را حل خواهد کرد؛ این نرم افزار جالب که از بیشتر فرمت‌ها پشتیبانی می‌کند بعنوان یک کلیب برد تمامی کپی‌های شما را نگه می‌دارد و به شما این امکان را می‌دهد که بدون اینکه به مسیر اصلی فایل‌های مورد نظر بروید به سادگی تنها با یک کلیک آن‌ها را کپی کنید.

از قابلیت های جالب این نرم افزار می توان به دائمی بودن حافظه آن اشاره کرد یعنی کپی هایی که شما انجام می دهید به حافظه نرم افزار رفته و با خاموش کردن و یا ری استارت این کپی ها باقی می ماند.

این ماندگاری حافظه نرم افزار بدین معنا نیست که کپی های شما پاک نمی شوند بلکه شما این امکان را به صورت دستی در اختیار دارید.

نرم افزار CopyRecorder در دو نسخه پرتابل و اینستالر ارائه شده است. که پیشنهاد ما دانلود نسخه پرتابل آن است که نیازی به نصب ندارد و می توانید از لینک فوق دانلود نمایید.

برای استفاده از نرم افزار تنها کافیست نرم افزار را اجرا کرده و فایل‌هایی را که مدنظر دارید را کپی کنید تا به لیست اش اضافه شود. در ضمن می‌توانید کپی‌های خود را با دسته بندی‌های مختلفی مرتب کنید.

اکنون برای اینکه در جاهای مختلف کپی کنید به لیست نرم افزار رفته و فایل موردنظر را انتخاب و سپس در جای موردنظر Past کنید. به همین راحتی!

در اینجا هم برای اینکه بهتر متوجه شوید یک فیلم آموزشی ترتیب داده‌ایم؛ ببینید.

[pro-player width=’480′ height=’353′ type=’video’ image=’http://www.hoorsheed.com/wp-content/uploads/2012/08/pre.png’]http://www.hoorsheed.com/wp-content/uploads/2012/08/CopyRecorder%20by%20HoorSheed%20(2).flv[/pro-player]