ارسال ایمیل‌های زیبا‌تر با جیمیل و یاهو

تا حالا با خودتون فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید با سرویس‌های Gmail و Yahoo ایمیل‌های متفاوت‌تر و زیباتری ارسال نمایید؟ اصولاً وقتی ما ایمیلی را از طرف آشنایی و یا دوستی دریافت می‌کنیم به شکل متنی هستند که دریافت زیاد این ایمیل‌ها در روز می‌تواند برای خیلی از افراد کسل کننده باشد.

اما با افزونه CreatiMail فایرفاکس می‌توانید این مشکل را از سر راه بردارید و به هزار‌ها تم رایگان برای سرویس ایمیل خود دست پیدا کنید و آن را برای آشنایان خود معرفی کنید تا با استفاده از این افزونه، برای شما ایمیل بفرستند!

ارسال ایمیلهای زیباتر

برای نصب این افزونه فایرفاکس به این صفحه بروید و بعد از نصب، یکبار مرورگر فایرفاکس را ریستارت کنید. نکته‌ای که در ابتدا باید گفت خوشبختانه این افزونه با آخرین نسخه فایرفاکس یعنی ۱۴ سازگاری دارد و به راحتی نصب می‌شود.

پس از نصب این افزونه باید به قسمت «Compose» ایمیل خود بروید و بر روی آیکون قابی شکل مطابق شکل زیر کلیک کنید تا مجموعه تم‌های این افزونه را ببینید.

شما با کلیک بر روی هر یک از تم‌ها، آن تم بعنوان قالب ایمیل شما انتخاب می‌شود که پس از لود کامل تصاویر تم، می‌توانید شروع به نوشتن کنید.

در آخر اگر نگاهی به سایت CreatiMail داشته باشیم می‌توانید به جدید‌ترین و محبوب‌ترین تم‌های موجود دسترسی یابید و از داخل خود سایت، تم مورد نظر خود را از طریق دو دکمه‌ای که مربوط به سرویس ایمیل (GMail و Yahoo) شما داده است انتخاب کنید که با این کار شما به طور خودکار به قسمت «Compose» ایمیل خود ارجاع داده می‌شوید.

تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱
تاپیک: فایرفاکس

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب ارسال ایمیل‌های زیبا‌تر با جیمیل و یاهو

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>