اگر چند ماه پیش پیگیر خبر‌ها بوده باشید به طور حتم متوجه کشمکش‌هایی که بین این دو سرویس رخ داد، شده‌اید.

یکی از مشکلات که این رابطه را بین آن‌ها برهم زد عدم پیش نمایش تصاویر اینستاگرام در توییتر بود که توییتر در وبلاگ رسمی خود این مشکل را اینطور اذعان کرده بود که این اتفاق به این دلیل افتاده است که اینستاگرام هماهنگ سازی خود با توییتر را قطع کرده و در نتیجه، عکس‌ها بدون یکپارچه سازی نمایش داده می‌شوند.

همین موضوع باعث شد که کاربران توییتر از آن موقع به بعد برای اینکه تصاویر اینستاگرام را مشاهده کنند باید روی لینک آن کلیک کنند ولی در ادامه با ما باشید که مجدداً توییتر و اینستاگرام یکپارچه کنیم یا به قول یکی از دوستان آشتی دهیم!

همانطوری که می‌دانید توییتر قابلیت پیش‌نمایش تصاویر اینستاگرام را در خود به طور پیش‌فرض داشت ولی چون حالا نیست شما می‌توانید با استفاده از افزونهٔ Add Back Instagram Integration to Twitter این قابلیت را در مرورگر فایرفاکس فعال کنید.

و اما اگر از کاربران مرورگر گوگل کروم هستید نگران نباشید؛ شما در مرورگر گوگل کروم نیز می توانید از اکستنشن InstaTwit استفاده کنید.

این افزونه‌ها نیازی به اجرای مجدد مرورگر ندارند و تنظیماتی هم ندارند که شما بخواهید بر روی آن انجام دهید و همه چیز به طور خودکار و تنظیم شده انجام می‌شود. شما با این افزونه‌ها دیگر لازم نیست که روی لینک‌های اینستاگرام کلیک کنید که تصاویر آن را در صفحهٔ دیگری ببینید. کافی است بر روی توییت موردنظر کلیک کنید تا تصاویر را نمایش دهد. به همین راحتی!

راستی اگه می‌خواهید آخرین مطالب ما را در توییتر دنبال کنید، اکانت توییتر هورشید رو فراموش نکنید!