اپ استور اپل هم مثل خیلی از فروشگاه‌های نرم افزاری روزانه پیشنهادات ویژه‌ای در آن انجام می‌شود و این امکان وجود دارد که قیمت اپلیکیشن‌های مختلف به شدت کاهش یابد و یا برای مدتی یا شاید برای همیشه رایگان شوند.

و این وضعیت طبیعی نیز هست که قطعاً همه افراد از وجود یک تخفیف با خبر نمی‌شوند و ممکن است اپلیکیشن‌هایی را که دوست دارند داشته باشند تخفیف آن و حتی رایگان شدنش را از دست بدهند.

باید گفت شما که از محصولات اپل استفاده می‌کنید لازم نیست دیوایس خود را به اپلیکیشنهای کرک شده آلوده کرده بلکه یک راه خوب برای استفاده بهتر از اپ استور نیز پیش رو دارید و از این به بعد، دانلود رایگان بهترین اپلیکیشنها و بازیهایی پولی اپل را با اجازه صاحب آن از دست نخواهید داد!

اپ استور اپل

واقعاً همینطور است؛ شما با نصب اپلیکیشن Apps Discounts می‌توانید به بروزترین لیست اپلیکیشنها و بازیهای رایگان شده دسترسی داشته باشید و یا اگر اهل خرید باشید افت قیمت چندین دلاری را در آنها شاهد می‌شوید که البته با چنین وضعی که ما داریم شاید باز هم خریدن چندان منطقی به نظر نرسد.

با این وجود همه تخفیفات برای مدت محدودی، معمولاً ۱ الی ۲ روز در دسترس هستند که شما طی این مدت فرصت دارید از آنها استفاده کنید.

اپلیکیشن Apps Discounts - Price tracker

شما این امکان را نیز خواهید داشت که اپلیکیشنی را که در نظر دارید انتخاب و به محض کاهش قیمت و یا رایگان شدنش همان لحظه از طریق ایمیل با خبر شوید.

به‌روزرسانی – ۱۳۹۳/۱/۳۱
برای دوستان اندرویدی هم یک سایت جدیدی راه‌اندازی شده و می‌تونید برنامه‌ها و بازیهای رایگان شده رو دریافت کنید. کافیست به سایت hungryforapps یه سری بزنید. البته این سایت برای کاربران آی‌اواس و مک هم هست.