با App Folder برنامه‌ها را در ویندوزفون دسته‌بندی کنید!

خیلی از افرادی که از اندروید یا آی‌اواس به سمت ویندوزفون می‌آیند اگر به این به سیستم‌عامل‌های قبلی خود زیادی عادت کرده باشند، نبود دسته بندی کردن برنامه داخل یه پوشه رو خیلی خوب حس می‌کنند.

شما اگر که این قابلیت رو داشته باشید می‌تونید برنامه‌های یه موضوع مثلاً بازی‌ها رو در یکجا دسته بندی کرده و دسترسی سریعتری به آن‌ها داشته باشید که عدم وجود همچین قابلیتی می‌تواند خیلی از کاربران ویندوزفون رو آزار دهد که مایکروسافت با برنامه App Folder این مشکل رو برای کاربران خود برطرف کرده است.

App Folder برنامه بسیار کاربردی که تنها منحصر کاربران ویندوزفونی است و به شما که از ویندوزفون ۸ و ۸.۱ استفاده می‌کنید این امکان رو می‌دهد که صفحه آغازین گوشی خود (Start Screen) رو مرتب کرده و در این صفحه پوشه‌بندی داشته باشید.

با این برنامه شما جدا از اینکه می‌تونید برنامه‌های مرتبط به هم رو پوشه بندی کنید امکان ساخت میانبرهای تنظیمات رو نیز در این پوشه‌ها دارید.

در صفحه اصلی برنامه یه دکمه + در نوار پایینی است که برای ساخت پوشه استفاده می‌شود. پس از ساخت پوشه به داخل آن رفته و برنامه و میانبرهایی که در تنظیمات زیاد برای شما کاربردی هست رو اضافه کنید.

app-folder-windowsphone

زمانی که از چیدمان خود راضی شدید در نوار پایینی روی آیکون Pin کلیک کنید تا به صفحه آغازین اون رو ببینید.

هر چه پوشه دوست دارید بسازید، App Folde فوق العاده است و هیچ محدودیتی رو در تعداد ساخت پوشه ندارد و در سه اندازه می‌تونید بسازید و خیلی زیبا آیکونهایی رو که در پوشه هست رو نمایش می‌دهد. شما همچنین می‌تونید در پوشه‌ها برنامه‌ها رو به صورت الفبایی یا بر اساس تاریخ نصب نیز مرتب کنید.

اگه به پوشه‌بندی برنامه‌ها خیلی احتیاج دارید از لینک زیر می‌تونید این برنامه رو رایگان دانلود کنید.

تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳
تاپیک: ویندوز فون

مهدی بهزادی

متولد آذرم، اهل بوشهر؛ یه وب گیک تمام عیار! از چیزهایی که خیلی بهشون علاقه دارم طراحی وب و گرافیک و برنامه نویسی موبایل (iOS) و در کنارشون عکاسی و کشاورزی و عاشق طبیعت و مسافرت. توی این سایت هم تا جایی که بتونیم در خدمت‌تون هستیم با یه استکان لبخند!

کد QR برای مطلب با App Folder برنامه‌ها را در ویندوزفون دسته‌بندی کنید!

ارسال نظر

  • برای نمایش آواتار خود در فرم نظرات، می‌تونید در سایت گراواتار ثبت‌نام کنید.
  • ایمیل شما منتشر نمی‌شود و نزد ما محفوظ است.
  • شما می‌تونید از این تگ‌ها نیز استفاده کنید:
  • <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>